Czerwone Diably - strona nieoficjalna

Pierwsza konferencja prasowa w Lidze Osiedlowej!

• autor: lukaszek281837, 2013-02-09 21:55

Dziś o godzinie 16:30 odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa Wojciecha Niewęgłowskiego i asystenta prezesa Piotra Zabielskiego. Tematem konferencji była wymiana zawodników pomiędzy klubem Tajfun Waligruchy a FC The Masters.

Przebieg konferencji prasowej:

W. Niewęgłowski Witamy na konferencji prasowej. Jest z nami asystent prezesa Piotr Zabielski.
P. Zabielski: Dzień dobry.
W. Niewęgłowski: Dzień dobry. Wczoraj doszło do wymiany zawodników między klubami FC The Masters a Tajfunem Waligruchy. Do drużyny FC The Masters powędrował Patryk Kołtun, a do drużyny Tajfuna dołączył Bartłomiej Prokopiuk. Prawda to?
P. Zabielski: Tak, prawda. Nie chcieliśmy już mieć w swojej drużynie Patryka Kołtuna, gdyż chcieliśmy mieć bardziej uniwersalnego, którym jest Bartek Prokopiuk. Nam to bardzo sprzyja, nie wiem jak wam.
W. Niewęgłowski: My byliśmy skonfliktowani z Bartkiem Prokopiukiem. Nie będę zdradzał szczegółów konfliktu. Patryk Kołtun podpisał z nami kontrakt, ponieważ nasz wicekapitan chciał zapełnić lukę po Bartku Prokopiuku i powiedział - cytuję: "Lepszy rydz niż nic".
P. Zabielski: Myślę, że w naszym składzie ten transfer będzie odświeżeniem szatni. Sądzę, że zgranie nam się polepszy, gdyż Patryk Kołtun nie był uniwersalnym zawodnikiem, w stylu Sebastiana Bogusza, zwalniałby każdą akcję, także cieszymy się z tego transferu, ale przecież nie ma okienka.
W. Niewęgłowski: Tak, wiem, ale ja jako prezes mam prawo do zatwierdzenia różnych rzeczy. Niech Pan sobie przeczyta dziewiąty punkt regulaminu.
P. Zabielski: Znam ten punkt. Tak jak już mówiłem cieszymy się z tego transferu. Sądzę, że teraz składy Ligi się wyrównają, chociaż i tak dalej Czerwone Diabły zostają w tyle. Najprawdopodobniej nie będziemy składać już podania o to, żeby Patryk Krajanowski do nas dołączył w ciągu zamkniętego okna, ponieważ myślę, że nie warto, gdyż jak nie ma Patryka Kołtuna to skład już jest dopełniony.
W. Niewęgłowski Wczoraj także została zatwierdzona obsada zarządu PZPO i Ligi Osiedlowej. Jak się pan czuje w nowej roli, Panie Asystencie?
P. Zabielski: Rola, jak nowa rola, bardzo dobrze mi z tym, chociaż jeszcze nie wiem jakie przypadną mi obowiązki. Cieszę się z tej nowej posady.
W. Niewęgłowski: Drugim asystentem został nowy zawodnik FC The Masters, czyli Patryk Kołtun. Czy pan wiedział o tym?
P. Zabielski: Nie, nie wiedziałem. Dowiedziałem się przed rozpoczęciem konferencji, ale sądzę, że sobie poradzi z obowiązkami asystenta.
W. Niewęgłowski: Dyrektorem ds. kontaktu z kapitanami został Łukasz Jurkowski. Jak pan to skomentuje?
P. Zabielski: Sądzę, że powinien sobie poradzić. Jest uzdolniony i ma dobre kontakty z wszystkimi kapitanami.
W. Niewęgłowski: Dyrektorem ds. relacji z meczów został Marcin Korulczyk. Jak sobie pan wyobraża pracę jego?
P. Zabielski: Właśnie sobie tego nie wyobrażam. To wyjdzie w trakcie, więc na razie poczekajmy.
W. Niewęgłowski: Jak to się stało, że Arek Korolczuk wygrał z Marcinem Korulczykiem w ankiecie na trzeciego kapitana drużyny FC The Masters? To jest nieprawdopodobne, żeby czternastolatek przegrał z jedenastolatkiem. Proszę o komentarz w tej sprawie.
P. Zabielski: To chyba był żart ze strony kibiców, ale sądzę, że Arek jest przyszłościowym zawodnikiem i jego potencjał wzrośnie.
W. Niewęgłowski: Czy pan chciałby jeszcze coś dodać?
P. Zabielski: Czekamy na sparing, który odbędzie się 2 marca. Serdecznie zapraszamy. Dziękuję. Do widzenia.
W. Niewęgłowski: Do widzenia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

FC The MastersTajfun Waligruchy
FC The Masters 7:8 Tajfun Waligruchy